Kurumsal

 
VİZYONUMUZ
 
Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Güneş Enerjisi, Havalandırma ve Mekanik Tesisat alanlarında en çok bilinen, tercih edilen ve güven duyulan firma olmasını sağlamak.Ülkemiz sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.
 
 
MİSYONUMUZ
 
Oluşturmuş olduğumuz,kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde müşteri şartlarına ve mevzuat şartlarına tam uygunluk, hız ve güvenilirlik kalite yönetimimizin ve tüm faaliyetlerimizin ana ilkesidir. Hizmet kalitemizin ve güvenilirliğinin bir kanıtı olan prosedürlerini oluşturduğumuz ve uygulamakta olduğumuz; Kalite Yönetim Sistemimizin bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenerek sertifikalandırılması için tüm bölümlerimizle birlikte bir ekip olarak gerekli çabaları gösteririz. Hizmetlerimiz ile ilgili olarak gerekli tüm teknik bilgileri toplar ve hizmet uygulama planı çıkartırız. Kullanılan malzemenin uygun özellikler içerdiğinden emin olmak için kontroller yaparız ve uygun değilse uygunsuzluk prosedürü gerekleri uygulanarak kaliteli hizmet verebilmek için gerekli düzeltici veya önleyici faaliyetleri başlatırız. Bu sonuçlardan tedarikçi /müşteriye geri besleme yaparız. Hizmetlerimizin müşteri ve mevzuat şartlarını karşılamakla kalmayıp daha fazlasını sunması amacıyla hizmet kalitemizi arttırıcı yeni teknolojileri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek bünyemizde uygular, iş kapasitemizi ve performansımızı bu yönde sürekli geliştiririz. Kendi prosedürlerimizin uygulanmasını iç denetimlerle denetler ve performans değerlendirmelerini yaparız. Ayrıca toplantılarla alınan karar ve sonuçların değerlendirilmesi, iyileştirme çalışmalarının yapılmasını sağlarız.
 

 
İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE DUYARLILIĞI 
 
Hizmetlerimizi gerçekleştirirken personelimizin iş sağlığı, güvenliği ve içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye gösterdiğimiz duyarlılık her zaman ön plandadır.
 
 
SÜREKLİ GELİŞİM 
 
Kuruluşumuzun kalite politikasının kapsamında her yıl gerçekçi hedeflerimizi yenileyerek ve geliştirerek bu hedeflere ulaşılabilmesi için oluşturduğumuz ;Kalite Yönetim Sisteminde gerekli revizyonları yapar, uygular ve sürekliliğini sağlarız.

 
FAALİYET ALANLARIMIZ 
 
 
 
 
İnşaat, Tadilat, iç/dış Dekorasyon
Doğalgaz- Kalorifer Tesisatı
Mekanik Tesisatları
Havalandırma ve Yangın Tesisatları
Klima ve Fancoil Tesisatları
Yerden-Duvardan Isıtma ve Soğutma Sistemleri
Radyant Isıtma Sistemleri
Güneş Enerji Sistemleri
Merkezi Sistem Kazan ve Tesisatları
Brülör Tesisatları
Endüstriyel Tesisler

 
 
REFERANSLARIMIZ